Dziś, tj. 1 lutego na platformie Teams zainteresowani studiami w Szkole Doktorskiej w AWF Poznań mogą zobaczyć i usłyszeć, czym zajmują się nasi doktoranci, z kim pracują oraz jakie problemy badają. Pierwsze dwa panele rozpoczęły się o godz. 9 – kolejne dwa rozpoczną się o godz. 12.Celem semestralnych seminariów doktorantów jest przedstawienie postępu prac nad problemami badawczymi przewidzianymi w rozprawach doktorskich oraz wsparcie doktorantów poprzez fachową, krytyczną i przyjazną dyskusję w gronie badaczy różnych specjalności. Zmiana tradycyjnej formuły bezpośredniego spotkania na spotkanie online umożliwiła udział w seminarium kandydatom zainteresowanym podjęciem studiów w Szkole Doktorskiej w AWF Poznań.

Prelegenci podczas swoich wystąpień poruszą tematykę żywienia i suplementacji w treningu fizycznym, aktywności fizycznej dorosłych w zdrowiu i chorobie, problemów wychowania fizycznego i specjalistycznego treningu, czy badań ludzi i zwierząt w warunkach kontrolowanych.

Szczegółowy harmonogram i linki do konkretnych paneli znajdują się na naszej stronie, w zakładce Doktoranci:

[link]

Zapraszamy!