Zapraszamy na XXVI edycję Targów Edukacyjnych w Poznaniu, w dniach 11-13 marca br. na terenie MTP. Nasza Uczelnia znalazła się wśród blisko 150 placówek oświatowych. Stoiska Uczelni zlokalizowane są w pawilonie nr 5. Wstęp jest bezpłatny. Nie obowiązuje też rejestracja dla zwiedzających. Na terenie targów trzeba mieć założoną maseczkę. Wydarzenie potrwa do niedzieli.Na stoisku AWF Poznań kandydaci mogą poznać aktualną ofertę dydaktyczną Uczelni i zdobyć najważniejsze informacje o naszej Akademii. Każdego dnia obecni są pracownicy i studenci poszczególnych kierunków. Dr Michał Janowski z Zakładu Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego zachęca kandydatów do zrobienia testu na refleks.
W pierwszym dniu targowym, już w pierwszych godzinach padało bardzo dużo pytań, jak wyglądają zajęcia w AWF w czasie pandemii, czy Uczelnia posiada progi punktowe na konkretne kierunki, jakie przedmioty trzeba zdawać na maturze, czego studenci uczą się na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz, jak wiele zajęć praktycznych realizowanych jest na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej.

Targi Edukacyjne
11-13 marca 2022

Lokalizacja i wejścia
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 5. Wejście od ul. Bukowskiej (Wejście Północne) lub poprzez Hol Wschodni od dworca PKP – Poznań Główny. Warsztaty odbywają się w Poznań Congress Center – wejście od ul. Śniadeckich.

11-12 marca, piątek, sobota (g. 10-18)
13 marca, niedziela (g. 10-16)
Wstęp wolny

Targi Edukacyjne to nie jedyna możliwość na zapoznanie się z ofertą naszej Akademii. Już za tydzień – 19 marca br. (sobota) – kandydaci będą mogli odwiedzić naszą Uczelnię wirtualnie podczas Drzwi Otwartych Online w g. 12-15. Szczegółowy program i informacje dostępne są na stronie wydarzenia: [link]