Trwa rekrutacja na kurs instruktora sportu w dyscyplinie zapasy. Kurs składa się z części teoretycznej ogólnej i specjalistycznej oraz praktyki instruktorskiej w klubie sportowym. Organizator – Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia w AWF Poznań, który realizuje kurs w porozumieniu z Polskim Związkiem Zapaśniczym, zachęca do udziału. Absolwenci AWF Poznań z kierunków Wychowanie Fizyczne i Sport zwolnieni będą z części ogólnej kursu.

Kurs Instruktora Sportu AWF Poznań składa się z teoretycznej części ogólnej (60 godz.) i specjalistycznej (90 godz.) oraz praktyki instruktorskiej w klubie sportowym (30 godz.)

Zajęcia odbywają się w weekendy. Koszt uczestnictwa w części specjalistycznej wynosi 1200 zł. Absolwenci AWF kierunków Wychowanie Fizyczne i Sport zwolnieni są z części ogólnej kursu. Minimalna liczba osób uczestniczących na kursie to 15 osób. Termin rozpoczęcia kursu zależy od zebrania grupy.

Kandydaci powinni być pełnoletni, złożyć pisemne oświadczenie o niekaralności, posiadać co najmniej średnie wykształcenie oraz dobrą sprawność fizyczną (potwierdzoną zaświadczeniem od lekarza). Absolwent kursu zyskuje zaświadczenia o ukończeniu poszczególnych części kursu, a po ukończeniu części specjalistycznej (integralnej części kursu) – Legitymację Instruktora Sportu AWF z dyscypliny Zapasy.

Zapisy:

Centrum Doskonalenia Kadr i Szkolenia, ul. Królowej Jadwigi 27/39, Poznań

Nowy Budynek Dydaktyczny AWF, I piętro, pokój 130.

Dokumenty można składać drogą pocztową: cdks@awf.poznan.pl

tel. 61 835 50 94 lub 61 835 50 92,

Więcej informacji: [link]