Magdalena Pisera, studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne została Miss AWF oraz Miss Publiczności spośród wybranych wcześniej 8 kandydatek. Wydarzenie organizowane przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego wróciło na mapę studenckich wydarzeń po czterech latach.W jury zasiedli m.in.: prodziekan ds. studenckich dr Krystian Wochna, była Miss AWF z 2018 r. Paulina Krzyżanek oraz przedstawiciele organizatorów – RUSS AWF oraz Maskonur Event. Kandydatki wystąpiły m.in. w strojach sportowych, sukniach ślubnych i wieczorowych. Podczas konkursu stanęły w ogniu pytań – jury dopytywało o ich pasje, plany na przyszłość, co by zrobiły gdyby jutro był koniec świata, z kim sławnym chciałyby przeprowadzić wywiad. Zwyciężczyni zdradziła, że jej wymarzonym miejscem do zamieszkania jest Meksyk, głównie ze względu na dobre jedzenie. Zdaniem jury, Magdalena Pisera zrobiła bardzo dobre wrażenie podczas konkursu i wyróżniała się pozytywną energią, którą doceniła również publiczność.

Miss Internetu została Paulina Szych, studentka pierwszego roku kierunku Dietetyka. Tytuł pierwszej wicemiss trafił do Valerii Rudnichenko, a drugiej wicemiss do Paliny Kechan. Wydarzenie odbyło się w Akademickim Centrum Kultury naszej Uczelni – klubie TROPS w Poznaniu.

Wśród ośmiu wybranych studentek z ponad 20 zgłoszeń – o tytuł Miss AWF walczyły:

Nikola Świdzińska – studentka pierwszego roku kierunku Turystyka i Rekreacja
Monika Jadczak – studentka drugiego roku kierunku Sport