Co robią studenci na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej? Jak wyglądają zajęcia? Dlaczego warto wybrać naszą Uczelnię? Zakład Tańca AWF Poznań oraz SKN Pracownia Nauk o Tańcu odpowiedzą na te i na wiele innych pytań podczas Dni Otwartych online – pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 maja o g. 12 na platformie Zoom.W programie zaplanowano panele z wykładowcami oraz studentami, podczas których zaprezentowany będzie program studiów, zasady i harmonogram rekrutacji oraz możliwe dodatkowe aktywności dla studiujących Taniec w Kulturze Fizycznej. Nie zabraknie możliwości zadawania pytań na czacie, przedstawione zostaną materiały z zajęć, prace dyplomowe absolwentów oraz projekcje filmów o tańcu z prywatnych zbiorów! Spotkanie odbędzie się na Zoomie. Link będzie opublikowany tutaj: [link].

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia SKN Pracownia Nauk o Tańcu AWF Poznań, to nie ostatnie spotkanie, które zaplanowane jest dla kandydatów kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Terminy kolejnych dwóch webinarów podane zostaną niebawem.