W związku z uroczystością nadania Hali Dydaktyczno-Sportowej imienia prof. Andrzeja Wieczorka, jutro tj. 20 maja br., od g. 12.30 studentów i nauczycieli akademiccy poznańskiej części Uczelni obowiązywać będą godziny rektorskie. Do udziału w wydarzeniach zapraszamy wszystkich pracowników Akademii.Głównym wydarzeniem jutrzejszego dnia będzie uroczyste odsłonięcie tablicy i nadanie imienia prof. Andrzeja Wieczorka hali dydaktyczno-sportowej o g. 13. Na boisku odbędzie się także Memoriał Profesora – mecz piłki nożnej – Nauczyciele Akademiccy vs. Pracownicy Administracyjni.

Zapraszamy wszystkich Pracowników Uczelni od g. 13 do hali dydaktyczno-sportowej oraz na mecz, a także na późniejsze wydarzenia towarzyszące uroczystości głównej, m.in. krótki pokaz taneczny i taekwondo na nowo oddanej do użytku sali na tarasie hali oraz do odwiedzenie siłowni znajdującej się na poziomie -1 w hali.