To już ostatnie dni, by zapisać się na wydarzenia, które odbędą się 1 czerwca w naszej Akademii. W tym roku zgłosiło się do udziału w Festiwalu Nauki i Sztuki bardzo wielu wykładowców, a niektóre zajęcie odbywają się wielokrotnie, na niektóre zajęcia są nadal wolne miejsce. Publikujemy więc listę tych wydarzeń, na które zapraszamy dzieci, dorosłych, seniorów, a na które można się jeszcze zapisać. Wolne miejsca są w blokach zajęć fizjoterapeutycznych, dietetycznych, sportowych i rekreacyjnych oraz tanecznych. Zachęcamy, by dowiedzieć się, jakie ćwiczenia wykonywać, by odciążyć kręgosłup, w jaki sposób prawidłowo oddychać i jak uczyć tego dzieci, a także żeby zbadać skład swojego ciała czy refleks lub posłuchać wykładu o naszym patronie czy obejrzeć spektakl Kompanii Tańca AWF Poznań na hali – to tylko niektóre z kilkudziesięciu propozycji pokazów, zajęć, warsztatów, które odbędą się w naszej Uczelni. To także wyjątkowa okazja, by skorzystać z darmowych porad naszych dietetyczek w nowo otwartym gabinecie dietetycznym naszej Uczelni!

Poniżej publikujemy listę dostępnych zajęć: (Po kliknięciu „Zapisz się” dostępny jest opis wydarzenia wraz z godziną).Dla tych, którzy 1 czerwca chcieliby zadbać o swoje zdrowie proponujemy:

• Zdrowy kręgosłup dla młodzieży (warsztaty) [Zapisz się]
• Kranówka, woda źródlana czy woda mineralna – wybierz mądrze (warsztaty) [Zapisz się]
• Zbadaj skład swojego ciała (warsztaty) [Zapisz się]
• Sprawdź swoje możliwości fizyczne (warsztaty):
* 12:00 [Zapisz się]
* 13:00 [Zapisz się]
* 13:30 [Zapisz się]
• Poznaj tajniki fizykoterapii (warsztaty) [Zapisz się]
• Smartfonowa szyja – Czy to jest znamię dzisiejszych czasów? Profilaktyka i postępowanie terapeutyczne (wykład) [Zapisz się]
• Kinesiotaping w rehabilitacji i sporcie (warsztaty) [Zapisz się]
• Wizyta w gabinecie dietetycznym: