Zapraszamy dziś do spędzenia czasu w AWF! Przez cały dzień trwać będą warsztaty, aktywności, wykłady, porady dietetyczne z AWF – w tym są propozycje dla dzieci, młodzieży, dorosłych, w tym seniorów. To wszystko w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który rozpoczął się wczoraj wspólnym zasadzeniem w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przez rektorów uczelni biorących udział w Festiwalu, wiśni piłkowanej „Amanogawa”.

Blisko 30 zajęć sportowych, warsztatów, wykładów zaplanowano na dziś na kampusie AWF. To już ostatnia szansa, by zapisać się na wydarzenia, na które są jeszcze wolne miejsca. Tego dnia obowiązują godziny rektorskie dla poznańskiej części Akademii, dlatego do aktywnego uczestnictwa Rektor Akademii zaprasza wszystkich pracowników Uczelni, którzy w tym roku nie włączyli się w organizację festiwalu oraz studentów.

Dla tych, którzy już zapisali się na zajęcia, prezentujemy mapę naszego kampusu.Wolne miejsca są w blokach zajęć fizjoterapeutycznych, dietetycznych, sportowych i rekreacyjnych, tanecznych oraz wykładowych.
Pełna lista wydarzeń: [link]
Wersja graficzna programu: [link]

Dla tych, którzy po raz pierwszy odwiedzą naszą Uczelnię mamy małą ściągę – mapę, dzięki której można będzie bez problemu dotrzeć na wybrane zajęcia. Na terenie kampusu czekać będą też wolontariusze, którzy w razie problemów wskażą miejsce konkretnych zajęć.