Zachęcamy do zapoznania się komunikatami dotyczącymi Akademickich Mistrzostw Poznania i Wielkopolski w tenisie, badmintonie, karate oraz Pucharu AZS w bowlingu.

Akademickie Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski

Termin: 25 i 26 listopada 2023 r. (sobota i niedziela)
Miejsce: Korty tenisowe Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 4, 61 – 138 Poznań.

Zgłoszenia do mistrzostw dokonuje Klub, zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy:
gogol-ek@o2.pl najpóźniej do dnia 23 listopada do godziny 23:59 podając: Imię i Nazwisko zawodnika, nr leg AZS, płeć, ranking PZT, Uczelnia. Każda uczelnia ma prawo zgłosić do mistrzostw dowolną liczbę zawodników i zawodniczek

Program mistrzostw:
25 listopada – rozgrywki mężczyzn,
26 listopada – rozgrywki kobiet,
godzina 08:30 – 09:15 weryfikacja,
godzina 08:45 – 09:25 rozgrzewka,
godzina 09:30 (sobota i niedziela) rozpoczęcie mistrzostw,

Turniej rozgrywany jest pod honorowym patronatem Magdy Linette.

Organizatorem jest Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

Więcej informacji: [link]

Termin: 26 listopada 2023 r. (niedziela)
Miejsce: Sala sportowa Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ul. Dożynkowa 9.

Kontakt: mariuszsiebert76@gmail.com, tel.: 695 444 416 lub 608 331 944
Zgłoszeń do mistrzostw należy dokonać na powyższy adres e-mail najpóźniej do 23 listopada

Program zawodów:
godzina 9:30 – 10:30 weryfikacja zawodników (ważenie).Ważenie zgodne z przepisami WKF,
godzina 10:30 – odprawa sędziowska,
godzina 10:45 – odprawa kierowników ekip,
godzina 11:00 – rozpoczęcie eliminacji (kata i kumite ind. i druż.).

Każda uczelnia ma prawo zgłosić do mistrzostw dowolną liczbę zawodniczek i zawodników.

Organizatorami są Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Polska Unia Karate.

Więcej informacji: [link]

Termin: 9 grudnia 2023 r. (sobota).
Miejsce: Hala sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ul. Dożynkowa 9, 61–640 Poznań.

Kontakt: dariusz.nowaczyk@ue.poznan.pl
Zgłoszenia do mistrzostw do mistrzostw należy przesłać najpóźniej do 7 grudnia na powyższy adres e-mail.

Program mistrzostw:
godzina 9:30 – 10:00 – weryfikacja zawodników,
godzina 10:00 – 10:25 – rozgrzewka,
godzina 10:30 – rozpoczęcie zawodów.

Każda uczelnia ma prawo zgłosić do mistrzostw dowolną liczbę zawodniczek i zawodników.

Organizatorami są Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego.

Puchar AZS

Termin: 30 listopada 2023 r. (czwartek)
Miejsce: POSiR Oddział Rataje, Osiedle Piastowskie 106A, 61 – 164 Poznań

Zgłoszenie należy dokonać elektronicznie na adres e-mail michal.klauzinski@azs.pl do dnia
23 listopada 2023 r. do godziny 23:59.

Prawo wzięcia udziału w turnieju mają wszystkie osoby, posiadające aktualne członkostwo w AZS i spełniające wymagania opisane w Regulaminie Pucharu AZS w bowlingu.

Wymagane dokumenty:
W dniu zawodów każda zawodniczka i każdy zawodnik na weryfikację dostarcza poniższe dokumenty:
– aktualne członkostwo w AZS (należy okazać weryfikatorowi ważną legitymację AZS na rok
akademicki 2023/2024,
– zgodę na udział w turnieju oraz na wykorzystanie wizerunku.

Organizatorem jest Organizacja Środowiskowa AZS w Poznaniu.