Zachęcamy do śledzenia naszego nowego konta na TikToku – to kolejne miejsce w sieci, w którym będziemy pokazywać od kuchni, jak wyglądają zajęcia w AWF, pasje naszych studentów, wykładowców, a także urywki z życia studenckiego. Nie zabraknie porad dietetycznych, ciekawych propozycji ćwiczeń i relacji z wydarzeń odbywających się w Akademii – obserwujcie nas i bądźcie na bieżąco.

Za nami pierwsze publikacje i będzie nam bardzo miło, jeśli i tam zostawicie nam polubienie. Autorami filmów są studenci AWF – zarówno z Poznania, jak i Gorzowa Wlkp. Wśród nagrań, które są już na naszym profilu zobaczycie, jak wyglądają zajęcia z biomechaniki, na których studenci z filii AWF oceniali zdolności zachowania równowagi w warunkach statyki i dynamiki. Pojawiła się też krótka zajawka z tegorocznych Integraliów, które wróciły na mapę studenckich wydarzeń po kilku latach przerwy. Z kolei studentki pierwszego roku kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej pokazały, jak poznanie na zajęciach elementy karate można wykorzystać w układzie tanecznym.

Dziękujemy także pierwszym wykładowcom, którzy zgodzili się na nagrania w trakcie zajęć. Zachęcamy studentów, którzy chcieliby, aby ich filmy pojawiły się na naszym profilu o kontakt lub przesyłanie propozycji filmików na adres: teamawfpoznan@gmail.com lub oznaczanie nas na TikToku lub Instagramie.

Aby zobaczyć nasz profil kliknij tutaj: [link]