Pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań online odbędzie się już dziś, 24 czerwca br. o g. 11, kolejne – 5 lipca br. o g. 17. Będą okazją do zdobycia szczegółowych informacji o kierunku i specjalnościach, które realizowane są na pierwszym i drugim stopniu kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, oraz o warunkach przyjęcia na ten kierunek. Dadzą też możliwość zadania pytań pracownikom i studentom. W spotkaniu udział wezmą: kierownik Zakładu Tańca dr Paulina Wycichowska, opiekun praktyk mgr Katarzyna Ambroszczyk i przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego Pracownia Nauk o Tańcu, absolwentka studiów licencjackich – Karolina Wensierska.Link do spotkania na Zoomie: [link].

To świetna okazja do posłuchania o programie studiów na kierunku, realizowanych przedmiotach i możliwościach rozwoju. Poczuj rytm z AWF!
Link do wydarzenia 24 czerwca o g. 11: [link]
Link do wydarzenia 5 lipca o g. 17: [link]

Zachęcamy do odsłuchania rozmowy z dr Pauliną Wycichowską na temat kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, w ramach cyklu „Studiuj aktywnie na przyszłość”:

Szczegóły rekrutacji i informacje o kierunku: [link]
Przypominamy, że rekrutacja na pierwszy stopień trwa do 10 lipca br.! Zachęcamy do zapoznania się z zasadami naboru i aplikowania na wybrane kierunki.
Link do wszystkich kierunków w AWF: [link]