Zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych w AWF na szkoleniowy rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich, w dniach 1-10 września br. W trakcie rejsu prowadzone będzie szkolenie żeglarskie, zgodne z wymogami Polskiego Związku Żeglarskiego, które zakończy się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.

Obóz będzie miał formę rejsu wędrownego na jachtach żaglowych Antila 27, podczas którego, poza samym żeglowaniem, będziemy poznawać Mazury od wielu różnych stron. Wyprawa rozpocznie się i zakończy w Pięknej Górze k. Giżycka w porcie Sailor.

Koszt: ok. 710 zł (czarter, dojazd, wyżywienie, opłaty portowe) + 150 zł egzamin i patent.

W związku z dofinansowaniem obozu przez Uczelnię koszty udziału w rejsie są niezwykle atrakcyjne na tle ofert rynkowych!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z drem Wojciechem Jaroszem:
e-mail: jarosz@awf.poznan.pl

Więcej info: Sekcja Żeglarska AWF Poznań