Wychowanie fizyczne, Taniec w kulturze fizycznej, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, a może Turystyka i rekreacja? Kandydaci na studia w naszej Uczelni, maturzyści, którzy poznali już wyniki egzaminów dojrzałości, mają czas do niedzieli 10 lipca na wybór kierunku w naszej Akademii.

Studenci podkreślają, że naszą Akademię charakteryzuje przyjazna atmosfera, współpraca z ekspertami oraz wybitnymi praktykami, wysoki poziom kształcenia i nowoczesne zaplecze naukowe. Staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby studentów i pracodawców, poszerzając wciąż ofertę o nowe kierunki i specjalności.

Jeżeli poszukujecie więcej informacji i zastanawiacie się jeszcze, jaki kierunek jest dla Was odpowiedni przypominamy wszystkie rozmowy z cyklu „Studiuj aktywnie na przyszłość”, z wykładowcami, o kierunkach realizowanych w AWF: [link]

Fizjoterapia: [link]
Dietetyka: [link]
Taniec w Kulturze Fizycznej: [link]
Sport: [link]
Wychowanie Fizyczne: [link]
Turystyka i Rekreacja: [link]

Przypominamy jeszcze, co warto wiedzieć o kierunkach studiów i nowościach w naszej Akademii.

Opisy kierunków na studiach licencjackich: [link]
Zasady rekrutacji na studia I stopnia: [link]

Studiuj aktywnie na przyszłość!