Informujemy, że od środy, 20 lipca br. zostaje uruchomiony dodatkowy nabór na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej I stopnia. Rejestracja potrwa do 11 września br. Do tego czasu zainteresowani powinni założyć konto w systemie IRK, potwierdzić rejestrację dokonaniem wpłaty, wpisać wyniki maturalne oraz dopełnić formalności. Poczuj rytm z AWF!

Nabór dodatkowy to ostatnia szansa na dołączenie do grona kreatywnych studentów, tworzących wyjątkową atmosferę w Uczelni, oraz na zdobycie wykształcenia umożliwiającego prowadzenie lekcji tańca m.in. w przedszkolach, szkołach podstawowych i zajęć tanecznych w ośrodkach kultury. Ponadto jako instruktorzy tańca terapeutycznego absolwenci będą mogli prowadzić zajęcia o charakterze terapeutycznym w ośrodkach kultury, klubach seniora i innych miejscach lub kontekstach, w których odbywają się zajęcia z tańcem w formie terapii zajęciowej.

Sprawdźcie najważniejsze informacje:

• Specjalności na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej: [link]

• Terminy i zasady rekrutacji: [link]

• Rozmowa o kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej z dr Pauliną Wycichowską, w ramach cyklu rozmów „Studiuj aktywnie na przyszłość”: [link]

• Grupa „Rekrutacja AWF Poznań” na Facebooku: [link]