69 studentów, w tym roku akademickim, zdecydowało się na przyjazd do naszej Uczelni w ramach programu Erasmus+. Głównie to osoby z Hiszpanii, Portugalii, Turcji, byli też przedstawiciele z Węgier i Francji. Na miejscu czekało na nich szereg atrakcji przygotowanych przez Sekcję Współpracy z Zagranicą – zwiedzanie stolicy Wielkopolski, kopalni soli w Wieliczkę, Krakowa. Studenci odwiedzili Rogalowe Muzeum Poznania, gdzie mogli nie tylko spróbować, ale sami przygotować rogale świętomarcińskie, zmierzyli się z przeszkodami kilkanaście metrów nad ziemią w parku linowym, czy próbowali tradycyjnych polskich potraw. Nie zabrakło zajęć z języka polskiego i wycieczek przybliżających historię Poznania. Poniżej prezentujemy fotorelację.

Więcej informacji i szczegółowe podsumowanie znajduje się na stronie Sekcji Współpracy z Zagranicą: [link]