Od poniedziałku trwają zapisy na zajęcia, w ramach nowej edycji programu Trener Senioralny, która rozpocznie się 1 września br. Na razie starsi mieszkańcy Poznania, którzy brali udział we wcześniejszych edycjach, mogą się zapisać na zajęcia w hali CityZen przy ulicy Droga Dębińska 10c.

Zajęcia sportowe dedykowane są poznańskim seniorom, czyli osobom, które ukończyły 60 lat. W tegorocznym programie znalazły się m.in. zajęcia z jogi, zumba, nordic walking, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, oddech oraz gimnastyczne, tenis, brydż sportowy czy zajęcia na siłowni na świeżym powietrzu. Prowadzą je trenerzy wybrani spośród studentów i absolwentów AWF.
Pełen harmonogram znajduje się tutaj: [link]
Bieżące informacje oraz fotorelacje z zajęć dostępne są na profilu Trenera Senioralnego na Facebooku: [link]

Program w całości finansowany jest ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.