Jesteśmy po zakończeniu badań wstępnych w ramach pre-testu (pierwszego terminu badań) projektu „Zielona Recepta”. Uczniowie biorący udział w badaniach zostali wyposażeni w nowoczesne zegarki monitorujące ich aktywność fizyczną (AF). Teraz z entuzjazmem rozpoczynamy kluczowy etap – 12-tygodniową interwencję, która będzie pełna wyzwań i nowych doświadczeń.

Właśnie rozesłaliśmy pierwsze „zielone recepty”, które mają pomóc uczniom w motywacji do podejmowania większej aktywności fizycznej poza murami szkoły. Przed nami intensywne tygodnie pełne ruchu, a my z niecierpliwością będziemy śledzić, jak rośnie ich aktywność!

W ramach podsumowania dotychczasowych działań załączamy fotorelację z przeprowadzonych badań.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych etapów projektu i kibicowania naszym młodym uczestnikom! 💪🌿