Ponad 200 wystawców, m.in. placówek edukacyjnych, instytucji oświatowych i samorządowych, weźmie udział w Targach Edukacyjnych, które rozpoczną się w najbliższy piątek, 6 marca br., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na stoisku AWF Poznań kandydaci zapoznają się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni i zdobędą najważniejsze informacje o naszej Akademii. Targi zakończą się w niedzielę.

Podczas trzydniowych Targów Edukacyjnych maturzyści oraz kandydaci na studia będą mieli okazję spotkać się ze studentami naszej Akademii i uzyskać od nich najważniejsze informacje dotyczące interesujących ich kierunków studiów oraz uczelnianej codzienności.

Stoiska uczelni wyższych znajdować się będą w pawilonie 8a (wejście wschodnie od ul. Głogowskiej lub wejście zachodnie od ul. Śniadeckich) w piątek oraz sobotę w godz. 10-18, natomiast w niedzielę w godz. 10-16.

Targi Edukacyjne to pierwsza możliwość dla kandydatów, żeby zapoznali się z naszą Akademią. Tydzień po targach – 14 marca br. – będą mogli natomiast odwiedzić naszą Uczelnię podczas Drzwi Otwartych. Szczegółowy program dostępny jest na stronie: link.