Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego w związku z komunikatem JM Rektora z dnia 10 marca br. postanowiła odwołać zbliżające się wydarzenia: galę „EuGeniusze” oraz maraton pływacki Ekiden.

Treść komunikatu:
„W związku z dzisiejszym, tj. z 10 marca br., komunikatem JM Rektora w związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ogłoszeniem stanu zagrożenia zdrowia publicznego Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego postanowiła odwołać zbliżające się wydarzenia kulturalne: Galę EuGeniusze oraz maraton pływacki Ekiden. Dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenia te wróciły do akademickiego kalendarza zaraz po uspokojeniu się sytuacji.”

Gala wręczenia „EuGeniuszy” zaplanowana była na najbliższy czwartek, tj. 12 marca br., natomiast maraton pływacki Ekiden na 30 marca br.