Wciąż możliwe jest zapisanie się na studia podyplomowe umożliwiające zdobycie umiejętności niezbędnych do zarządzania przedsiębiorstwami turystycznymi i hotelarskimi oraz samorządowymi jednostkami organizacyjnymi w sektorze turystyki i hotelarstwa. Po ich ukończeniu uczestnik otrzymuje świadectwo studiów podyplomowych oraz certyfikat pilota wycieczek turystycznych.

Studia Podyplomowe „Organizacja i Zarządzanie Turystyką i Hotelarstwem” umożliwiają zdobycie kompetencji niezbędnych w branży turystyczno-hotelarskiej. Dają również umiejętności wykorzystywane przy organizacji imprez i usług turystycznych, a także przygotowują do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Absolwenci otrzymują świadectwo studiów podyplomowych oraz certyfikat pilota wycieczek turystycznych, a uczestnicy z uprawnieniami pedagogicznymi otrzymują także kompetencje zawodowe do prowadzenia przedmiotów kierunkowych z dziedziny turystyki i hotelarstwa.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę naukowo-dydaktyczną AWF Poznań, pracowników innych uczelni i praktyków – ekspertów branży turystycznej i hotelarskiej.

Studia przeznaczone są dla absolwentów wszystkich uczelni wyższych.

Zapisy na kurs prowadzone są na stronie: link
Więcej informacji o kierunku na stronie: link