Absolwenci AWF Poznań, którzy ukończyli studia w latach 2015-2019, mogą wziąć udział w badaniu ich losów zawodowych. Informacje o karierze byłych studentów umożliwiają jak najlepsze dopasowanie oferty edukacyjnej do wymagań rynku pracy. Anonimową ankietę należy wypełnić do 22 kwietnia br. Zachęcamy do udziału w badaniu.

Jednym z zadań uczelni wyższej jest śledzenie i analizowanie losów zawodowych jej absolwentów. Wnioski otrzymane z badania pozwalają na udoskonalenie programów studiów i dopasowanie ich do wymagań pracodawców. Dzięki temu kolejne roczniki studentów opuszczające naszą Akademię mogą wywiązywać się ze swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

Tegoroczne badanie skierowane jest do absolwentów z roczników 2015-2019 i trwa do 22 kwietnia br. Ankieta dostępna jest na stronie: link.

Zachęcamy do jej wypełnienia i wsparcia w zapewnieniu studentom wykształcenia dopasowanego do realiów rynku.