Data publikacji oferty: 18.02.2022

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź
 to jedna z najbardziej prestiżowych prywatnych szkół artystycznych w kraju. Od ponad dwudziestu lat kształcimy tancerzy i tancerki baletowe oraz umożliwiamy im występy na profesjonalnych scenach teatralnych w całej Polsce oraz na własnej scenie teatralnej – Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź.

W związku z dynamicznym rozwojem szkoły, poszukujemy osoby do pracy w charakterze recepcjonistki/recepcjonisty (stała współpraca podczas roku szkolnego na co najmniej dwa lata i dłużej)

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• obsługa klienta indywidualnego (udzielanie informacji, przyjmowanie płatności)
  • kontrola i opieka nad uczniami przed i między zajęciami w szkole,
  • wsparcie koordynatora szkoły w realizacji codziennych zadań (np. weryfikacja umów, rozliczanie zajęć)
  • nadzór nad obiegiem mailowej korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • dbałość o wygląd recepcji

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego
  • statusu studenta lub ucznia
  • dyspozycyjności i gotowości pracy w godzinach popołudniowych oraz wieczornych
  • doskonałej organizacji czasu pracy, skrupulatności, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • wysokiej kultury osobistej, taktu, opanowania, dbałości o wygląd zewnętrzny
  • życzliwego nastawienia do dzieci i ich rodziców oraz łatwości w komunikowaniu się z klientami

Oferujemy:

• umowę zlecenie (praca w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość brania udziału w zajęciach baletowych, jogi lub pilatesu
  • bezpłatny udział w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Szkołę oraz spektaklach Teatru Cortiqué

APLIKUJ TUTAJ: https://www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-recepcji-szkoly-baletowej-anny-niedzwiedz-CID4-IDNW2Xi.html#9aee9b1065

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentu aplikacyjnego poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że CV nie zawierające poniższego zapisu nie będą przez nas rozpatrywane.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – “RODO”)