Czy widziałeś jak Twój znajomy umieszcza na portalu społecznościowym zdjęcia z różnych zakątków Europy podczas gdy Ty kolejny rok siedzisz w tych samych ławkach na uczelni? Nigdy nie zastanawiało Cię jak to jest możliwe? Czy słyszałeś o programie Erasmus+ ?

Erasmus Day to promocja programu Erasmus+ organizowana przez Biuro Współpracy z Zagranicą (BWZ) w naszej Uczelni.  Erasmus Day to jednodniowe wydarzenie informacyjne, podczas którego każdy student i pracownik ma możliwość zapoznania się z aktualną propozycją BWZ, dotyczącą oferty stypendialnej tego programu. W ramach Erasmus Day studenci zagraniczni przebywający na naszej uczelni będą opowiadać o krajach z których pochodzą, można będzie posmakować ich narodowych potraw, polscy studenci opowiedzą o swoich przeżyciach na wyjeździe. Całe wydarzenie ma na celu promocję mobilności i udzielenie niezbędnych informacji by ułatwić aplikację i późniejszy pobyt na wymianie.

Przyjdź, posłuchaj, posmakuj. Tego nie można przegapić.

28 marca 2019 r. godz. 12.00-14.00 sala 025/26 nowy budynek dydaktyczny