Po raz pierwszy w historii klub AZS AWF Poznań zdobył Halowe Mistrzostwo Polski Seniorów w hokeju na trawie. Mistrzowską drużynę reprezentuje dziewięciu naszych studentów oraz trzech absolwentów. Trenerem zespołu jest dr Jacek Adrian z Zakładu Teorii i Metodyki Zespołowych Gier Sportowych.

W meczu decydującym o tytule mistrzowskim AZS AWF Poznań zmierzył się z zespołem ubiegłorocznego Mistrza Polski – Pomorzanina Toruń. Po zaciętym i emocjonującym spotkaniu nasza drużyna pokonała toruński zespół 7:5 (2:2) i mogła cieszyć się z historycznego sukcesu. Wartym uwagi jest także fakt, że drużyna prowadzona przez dra Jacka Adriana nie przegrała w tym sezonie halowym żadnego spotkania.

Klub Halowego Mistrza Polski reprezentują studenci AWF Poznań: Marcin Kitkowski, Mateusz Nowakowski, Mateusz Mazany, Patryk Pawlak, Łukasz Kurniewicz, Szymon Pilaczyński, Bartosz Majek, Jakub Deniz, Dominik Karulak, oraz absolwenci: Łukasz Kosmaczewski, Rafał Nojgebauer i Adrian Kozan.

Serdecznie gratulujemy!