W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy studentów kierunku Fizjoterapia do udziału w XV Konferencji Naukowej z cyklu: Promocja Polskiej Rehabilitacji Czy rehabilitacja uzdrowiskowa ma charakter interdyscyplinarny? organizowanej przez Komisję Rehabilitacji i Integracji Społecznej Polskiej Akademii Nauk oddział w Poznaniu.

Konferencja odbywać się będzie w formie stacjonarnej podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED w Poznaniu, 19 marca 2024 roku, w godzinach 12.00-15.40.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, a bilet wstępu na Targi oraz konferencję można pozyskać rejestrując się na stronie: [link]

O randze naszej uroczystości niech świadczy fakt, że jest to już XV edycja Konferencji, która wciąż cieszy się niezwykłym zainteresowaniem nie tylko ze strony specjalistów – lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, ale również ze strony studentów, którzy uczestnicząc w Konferencji mają unikatową możliwość bezpłatnego pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia cennego doświadczenia. Tematyka Konferencji oraz wykłady przygotowane przez wysokiej klasy specjalistów są ściśle związane z treściami realizowanymi w ramach kształcenia na kierunku Fizjoterapia.