Budujemy zespół wolontariuszek i wolontariuszy, którzy wesprą działania naszej Uczelni podczas tegorocznych edycji Targów Edukacyjnych oraz Drzwi Otwartych.

Szukamy osób, które pokażą przyszłym studentom, jak wygląda praktyczna strona studiów w AWF Poznań. Jeżeli chcecie zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń, a jednocześnie lubicie kontakt z ludźmi, to koniecznie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.

Brak doświadczenia w podobnych imprezach nie jest problemem. Najważniejsza jest chęć pomocy oraz zaangażowanie wolontariuszek i wolontariuszy. Uczestnikami Targów Edukacyjnych i Drzwi Otwartych są potencjalni kandydaci na przyszłych studentów AWF Poznań, którzy z chęcią usłyszą najważniejsze informacje na temat poszczególnych kierunków i uczelnianej codzienności od starszych koleżanek i kolegów.

Kilka informacji organizacyjnych:

Targi Edukacyjne odbędą się w dniach 8-10 marca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, natomiast Drzwi Otwarte AWF – 23 marca br. na terenie kampusu Akademii.

Na naszych wolontariuszy czekają:

• certyfikat potwierdzający pracę na rzecz AWF Poznań,
  • dodatkowe punkty do wniosku o stypendium,
  • koszulka i upominki od Działu Marketingu i Multimediów.

Pasuje Ci któryś z terminów? Zapisy prowadzimy poprzez formularz zgłoszeniowy [link] lub mailowo na adres: marketing@awf.poznan.pl – w treści należy podać imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, tel. kontaktowy oraz wybrane wydarzenie.