Już dziś, 23 maja w Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej przy ul. Estkowskiego 13 w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się Drzwi Otwarte dla kandydatów, tegorocznych maturzystów, uczniów szkół średnich i wszystkich zainteresowanych studiowaniem w AWF.

O g. 10.00 w Auli rozpocznie się część oficjalna wydarzenia, podczas której przedstawione zostaną kierunki, a także ścieżki kształcenia i perspektywy zawodowe, jakie dają studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Następnie dr Tymon Ostrouch współpracujący z naszą Akademią, a na co dzień wykładowca Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego, opowie uczestnikom, jak media społecznościowe wpływają na kształtowanie się współczesnego marketingu.

Następnie będzie możliwość zwiedzania kampusu razem z przewodnikiem – studentem Fizjoterapii. Osoby zainteresowane specyfiką poszczególnych kierunków będą mogły porozmawiać bezpośrednio ze studentami przy stoiskach promocyjnych, odwiedzić punkt rekrutacji, zapoznać się ofertą obozu integracyjnego – Adapciaka.

Na dziedzińcu przygotowane zostaną animacje z udziałem studentów: joga na trawie, badminton, park volley, frisbee, spikeball. Każdy będzie mógł dołączyć do wybranych aktywności.

W kolejnej części wydarzenia, zapisane grupy wezmą udział w warsztatach: biologicznych, biochemicznych, sensorycznych, dietetycznych, fizjoterapeutycznych i sportowych.

Serdecznie zapraszamy!