12.01.2023 18:00

W najbliższy czwartek, 12 stycznia br. odbędzie się finał akcji charytatywnej „AWF podaje łapę”, organizowanej przez studentów pierwszego roku kierunku Turystyka i Rekreacja II stopnia, wspólnie z dr Małgorzatą Woźniewicz-Dobrzyńską. Tego dnia o g. 18 w Akademickim Centrum Kultury TROPS odbędzie się licytacja na rzecz Schroniska dla zwierząt w Poznaniu.

Studenci AWF zachęcają, by przy muzyce, licytacjach, a także wspólnej zabawie, pomóc potrzebującym czworonogom. Wśród rzeczy, które znalazły się na licytacji są: voucher do Fly Parku, restauracji Przyjemność, trening kickboxingu, czy zestawy herbat.

W tym roku studenci zbierają dla czworonogów różnego rodzaju podarunki w postaci koców, zabawek, obroży, puszorków oraz karmy tylko niektórych producentów tj.: dla kotów Purina One i Dolina Noteci, a dla psów Brit. Zbiórka będzie miała miejsce również podczas wydarzenia.

Wstęp wolny!

Więcej informacji na wydarzeniu: [link]

Zachęcamy do wsparcia akcji poprzez zbiórkę na stronie pomagam.pl: [link]