Szkolenie „Informatyczne wspomaganie procesu kształcenia, wykorzystywanie profesjonalnych baz danych” to kolejna propozycja na zwiększenie kompetencji dla kadry dydaktycznej naszej Akademii. Podczas kursu omówione zostaną zagadnienia związane z ochroną własności intelektualnej, działaniami w przypadku jej naruszenia oraz ze skutecznym wyszukiwaniem informacji w bazach patentowych. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach. Zachęcamy do zapisów!

Szkolenie poprowadzi Jakub Kalak – specjalista z zakresu prawa cywilnego oraz prawa administracyjnego. Dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim w poznańskich kancelariach prawnych i podatkowych, w PZU S.A. oraz w jednej z największych polskich kancelarii brokerów ubezpieczeniowych, udzielając pomocy prawnej głównie podmiotom gospodarczym oraz jednostkom samorządu terytorialnego. Niejednokrotnie pomagał też osobom fizycznym. Uczestnikom szkolenia przekaże wiedzę praktyczną oraz sposoby jej wykorzystania w nauce i praktyce gospodarczej.

Zajęcia odbędą się dla dwóch grup w terminach: grupa C – 9 i 11 marca br., w godz. 9-13.30, grupa D – 16 i 18 marca br. w godz. 9-13.30.

W celu rejestracji prosimy wypełnić formularz na stronie: link. Przed rozpoczęciem zajęć na adres mailowy podany przy zapisach zostanie przesłany link z dostępem do szkolenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z prof. AWF dr hab. Anną Demuth lub drem Damianem Dolecińskim. Szkolenie prowadzone jest w ramach projektu pn. „Zintegrowana Strategia Rozwoju Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu”.

Informacje o prowadzącym: pobierz