W zawodach wzięło udział blisko 130 osób z 37 uczelni, zaś zmagania rozgrywane były na ośmiu planszach i toczyły się  we wszystkich typach broni: szpadzie, florecie i szabli.

We florecie najlepsza okazała się nasza studentka kierunku Sport Karolina Żurawska, a zarazem zawodniczka AZS AWF Poznań, która pokonała w walce o tytuł Aleksandrę Wieczorek z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – na co dzień zawodniczkę AZS AWF Poznań. Żurawska otrzymała również nagrodę imienia Małgorzaty Serini-Bulskiej dla najlepszej zawodniczki AMP-ów. Z kolei 3. miejsce we florecie mężczyzn zdobył student Fizjoterapii – Jakub Dołżycki.

Opiekunem naszych studentów był Tomasz Ciepły, trener sekcji szermierczej AZS AWF Poznań.

Gratulujemy!!