Po przerwie spowodowanej pandemią po 4 latach do Poznania powróciły Juwenalia Poznań. Tegorocznym motywem pochodu juwenaliowego była magia. Studenci AWF przebrali się za postaci z filmu Star Wars. Pochód rozpoczął się na naszym Kampusie – studenci na bieżni zatańczyli poloneza, a następnie przemaszerowali do pobliskiego parku Jana Pawła II, gdzie przez 3 dni  wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski czy Vito Bambino.  W jury oceniającym stroje i platformy przygotowane przez studentów znalazł się Prorektor ds. Studiów prof. dr hab. Jacek Zieliński. Obecni byli również prof. AWF dr hab. Dariusz Wieliński, Rektor Akademii, kanclerz mgr Stanisław Wiesław Kuhnert oraz dr Krystian Wochna, prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Zdrowiu.