06.12.2023 11:00 - 13:00

6 grudnia br. po raz kolejny zapraszamy studentów i pracowników AWF na wydarzenie pt. Kolorowa Choinka AWF. W tym roku jednak łączymy ją z akcją dla naszego studenta Fizjoterapii z filii AWF w Gorzowie Wielkopolskim – Macieja Łuczaka, który walczy z nowotworem. Po amputacji nogi czeka go rehabilitacja, zmiana stylu życia, kupno dobrej protezy. Chcemy mu w tym pomóc! Wszystkie pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia przekażemy naszemu studentowi!

Już 6 grudnia o g. 11, w Mikołajki, Rektor Akademii prof. AWF dr hab. Dariusz Wieliński zawiesi pierwszą bombkę na naszej wspólnej choince – pracowników i studentów AWF. W ten sposób zaczniemy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia!

Kolorowe bombki, papierowe ozdoby, świąteczne pierniki – tylko wyobraźnia nas ogranicza! Zainspirowani poprzednim rokiem zachęcamy do tworzenia personalizowanych bombek – Dział Marketingu i Multimediów zapowiada tematyczną ozdobę! Świąteczne drzewko, tak jak w ubiegłym roku, stanie w holu w Budynku Dydaktycznym.

To nie jedyna atrakcja tego dnia. Studenci Samorządu Studenckiego AWF tego dnia organizują „Akcję Ciacho”. Oprócz słodkości, które przygotują studenci, w akcję włączyła się również cukiernia Mercure, która przekaże m.in. muffinki, pączki, drożdżówki czy rogaliki.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży słodkiego w całości zasilą zbiórkę na Macieja. Tego dnia pracownicy i studenci AWF po wrzuceniu symbolicznej kwoty do puszki będą mogli zakupić też kawę i herbatę. W organizację wydarzenia włączyła się także Fundacja Aktywni bez Barier, której prezesem jest nasz pracownik – dr Piotr Urbański z Zakładu Adaptowanej Aktywności Fizycznej.

Warto zaznaczyć, że tego dnia, w ramach „Akcji Ciacho”, wszystkie AWF-y w Polsce będą zbierały pieniądze na rzecz Macieja!   Już dziś zapraszamy do udziału i wsparcia studenta AWF!

6 grudnia odbędzie się również Mikołajkowy Turniej Siatkówki w hali Dydaktyczno-Sportowej im. prof. Wieczorka, w g. 9.30-16.00. Zapraszamy wszystkich studentów do udziału. Link do zapisów: [link]

Link do zbiórki: [link]