W czwartkowy wieczór, 11 stycznia br. aula naszej filii AWF w Gorzowie Wielkopolskim zamieniła się salę koncertową. Przy dźwiękach kolęd i świątecznych utworów spędziliśmy cudowny czas, łącząc siły dla naszego studenta Macieja Łuczaka.

Wydarzenie otworzył dr Piotr Grochowski – wykładowca AWF, który powitał przybyłych gości i przedstawił wykonawców. W pierwszej część wystąpiły studentki z Gorzowa: Maria Nieborak w utworze Bambino Jazzu, Aleksandra Feliczak w utworze Snowman, Karolina Gralak w utworach Love on the brain, Runaway, Jingle Bell Rock i People Help the People, Katarzyna Skarżyńska w utworze Mario czy już wiesz.

Gościem specjalnym wydarzenia była Agnieszka Jadwiga Grochala –śpiewaczka operowa związana zawodowo z Teatro dell’Opera w Rzymie, która zaśpiewała polskie kolędy przy akompaniamencie ks. Mateusza Szerwińskiego.

Podczas koncertu prowadzona była zbiórka, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację naszego studenta Macieja Łuczaka – podopiecznego Fundacji Siepomaga.