Sekcja Wsparcia i Kariery Studenta z dumą ogłasza konkurs na nowe motto Biura Karier z okazji XV Targów Pracy AWF Poznań! Poszukujemy inspirującego hasła, promującego działalność Sekcji Wsparcia i Kariery Studenta AWF Poznań w zakresie Biura Karier. Jeśli masz kreatywny umysł i chcesz wziąć udział w konkursie, to ta informacja jest dla Ciebie!

Nagrody:
Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną tj.:
voucher do Decathlon o wartości 200zł,
całodniowy dwuosobowy voucher na Termy Maltańskie w Poznaniu oraz
dwa vouchery do Centrum Wspinaczkowego w Poznaniu.
Jedna osoba wyróżniona w konkursie, otrzyma nagrodę pocieszenia tj. voucher do Decathlon o wartości 200zł.

Prace należy przesłać w terminie do dnia 21.04.2024 r. do godziny 23:59 na adres mailowy Organizatora: konkurs@awf.poznan.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na zakończenie XV Targów Pracy AWF Poznań, 24 kwietnia 2024r.

Nie przegap okazji, aby wyrazić swoją kreatywność i zdobyć atrakcyjne nagrody! Wybierz się w podróż po inspiracje i stwórz motto, które będzie reprezentować ducha naszego Biura Karier.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!