Zapraszamy jeszcze do zapisów na KURS PILATES NA MATACH dla dzieci i młodzieży. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych prosimy o kontakt z Biurem CDKS.

Zapisz się!, Start kursu: 27.01.2024r.

„First educate the child” (Pilates)

Kurs prowadzony jest według autorskiego programu mgr Marii Tarnas i zespołu specjalistów – nauczycieli pilates, fizjoterapeutów, psychologa – opracowanego zgodnie z międzynarodowymi standardami. Powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie akademickie oraz dziedziny Pilates wraz z współpracą z renomowanymi nauczycielami Pilates z Polski i z zagranicy.

Kurs skierowany jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów personalnych, instruktorów fitness.

Absolwent kursu otrzymuje certyfikat AWF – „Pilates na matach dla dzieci i młodzieży”. Zdobyte kompetencje wzbogacą warsztat pracy i z sukcesem mogą być wykorzystywane w:
– publicznym systemie edukacji (przedszkola, szkoły),
– klubach sportowych,
– sektorze usług komercyjnych (ośrodkach rekreacji, klubach fitness).

Cena: 1 500 zł

Więcej o kursie: Kurs dla Instruktorów: Pilates na matach dla dzieci i młodzieży

Zgłoszenia na kurs prosimy przesyłać na adres: cdks@awf.poznan.pl
Jak się zapisać?