Uczniowie szkół średnich i studenci z Litwy, Łotwy, Estonii, Armenii, Gruzji oraz państw członkowskich Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej wezmą udział w trzech wydarzeniach w ramach Wirtualnych Targów Edukacyjnych NAWA. W targach bierze udział także nasza Akademia. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 lutego, w godz. 8-16.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej pierwsze spotkanie organizuje dla mieszkańców państw bałtyckich. To dla nich okazja do bezpośredniego kontaktu z ponad 50 najlepszymi polskimi uczelniami, w tym z naszą Akademią.

Kolejne spotkania dla kandydatów na studia z Armenii i Gruzji oraz państw członkowskich Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej odbędą się odpowiednio 18 i 25 lutego br. w godz. 8-16.

Wirtualne Targi Edukacyjne NAWA odbywają się na stronie: link