Data publikacji oferty: 11.02.2022

TYGODNIK Wprost

Zadania:

  • codzienne redagowanie treści na tematy sportowe;
  • research internetowy w poszukiwaniu ciekawych treści;
  • realizowanie strategii rozwoju serwisu;
  • tworzenie własnych, twórczych treści (wywiady, analizy, komentarze);
  • współpraca z zespołem redakcyjnym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pisaniu tekstów o tematyce sportowej;
  • zainteresowanie tematyką sportową, mile widziana orientacja w kilku dyscyplinach;
  • lekkie pióro i ciekawy sposób prezentacji tematyki sportowej;
  • dbałość o rzetelność i profesjonalizm przygotowywanych treści;
  • umiejętność tworzenia autorskich tekstów opiniotwórczych;
  • swoboda i sprawność poruszania się w środowisku online;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu;
  • znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym;
  • nastawienie na wynik.

Oferujemy:

  • aktywny wpływ na strategię rozwoju jednego z najszybciej rozwijających się serwisów sportowych w Polsce;
  • uczestniczenie w rozwoju serwisu poprzez kształtowanie kalendarza wydawniczego i codzienną publikację tekstów;
  • możliwość przeprowadzania wywiadów ze sportowcami i ekspertami;
  • rozwój kompetencji redakcyjnych pod okiem rozpoznawalnych i uznanych autorytetów dziennikarskich;
  • pracę zdalną lub w biurze.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacjaonline@wprost.pl