Data publikacji oferty: 11.02.2022

AKADEMIA JUDO POZNAŃ
Poznań.

Energia, zapał do pracy, nowości, rozwój, ludzie, dynamiczna praca, chęć sprostaniu nowych wyzwań jeśli na to odpowiadasz TAK, to właśnie szukamy Ciebie i takiej pracy chcesz.

Akademia Judo Poznań poszukuje osoby , która ma w sobie w/w cechy do pracy w klubie.

Osoba będzie odpowiedzialna za:
-podstawową obsługę biura (maile, odbiór telefony , obsługę klienta)
-obsługę uczestników zajęć w kwestiach dokumentów i ich uczestnictwa w zajęciach
a także przygotowanie, wdrożenie, realizacje projektów – eventów, które już istnieją w klubie i te które sama wymyśli lub wymyślimy je wspólnie.

Pomysłów, chęć realizacji musisz mieć pełna głowę a twój zapał do stworzenia czegoś ekstra musi być nieograniczony. Działanie pod presją czasu nie jest Tobie obce, jesteś samodzielna/samodzielna i nie jesteś leniuchem – to właśnie czytasz o sobie.

W tej pracy nie będziesz się nudzić, nie będzie monotonii, będziesz poznawać nowych ludzi, będą wyzwania, będą nie przespane noce z radości, czuć się będziesz że zrobiłaś /zrobiłeś mega Event.

No nic czekamy Studentko/ Studencie właśnie na twoje zgłoszenie. A my wynagrodzimy to Tobie 19,7zł na godzinę (6 godzin dziennie, czasem możemy być i 15 godzin).

Wszystko zależy od Twojej kreatywności ile złotówkę wpadnie do twojego portfela.

Nie musisz mieć doświadczenia ważne, że chcesz to robić.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem A na pewno się skontaktujemy
miskiewicz@akademiajudo.pl