PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
FOCUS Research Sp. z o.o.
ADRES:
(ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
Ul. Józefa Bema 83/73, 01-233 Warszawa, mazowieckie
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Ankieter/ Tajemniczy klient
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Firma FOCUS świadczy usługi badania rynku nowoczesnym sieciom handlowym i ich dostawcom na terenie 31 państw.

Ankieter otrzymuje do wykonania badanie w którym wypisane są adresy sklepów – jeżeli chciałby wykonać badanie to przyjmuje zlecenie podając jaki adres/jakie adresy go interesują.
W sklepie pod adresem, który wybrał ankieter spisuje ceny wskazanych wcześniej produktów oraz robi dokumentację zdjęciową.

Plik z cenami wraz ze zdjęciami wysyła na wskazany wcześniej indywidualny link.
Nie wymagamy doświadczenie, do pracy potrzebne są jedynie chęci i posiadanie smartfona z aparatem.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
(rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie Elastyczne godziny pracy, można ją wykonywać w dowolnych dla siebie godzinach (jedynie przedział dat w których należy wykonać zlecenie jest podany z góry)

Wysokość zarobków uwarunkowane jest od ilości przyjęcia zleceń w miesiącu.
OFERTA WAŻNA DO:
31.07.2024
UWAGI:

KONTAKT:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
rekrutacja@pl.focusmr.com