PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
Funclub Sp. z o.o.
ADRES: (ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
ul. Grunwaldzka 399. 60-173 Poznań
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
www.funclub.pl
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Poszukujemy kandydatów w miesiącach lipcu i sierpniu dla Obozów Młodzieżowych w Hiszpanii oraz Bułgarii. Od kandydatów będziemy wymagać: Ukończony kurs wychowawcy kolonijnego Aktualne zaświadczenie o niekaralności (każde jest ważne 1 rok) lub zaświadczenia od czynnych zawodowo nauczycieli. Dyplom ukończenia szkoły średniej.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    W dniu wyjazdu na obóz: Opiekun pojawia się w miejscu podstawienia autokaru minimum 30 minut przed godziną odjazdu autokaru. Każdy Opiekun otrzyma z biura lub od kierowców identyfikator, który w trakcie przejazdu powinien być widoczny. Na podstawieniu przedstawia się Rodzicom i Obozowiczom, a w każdym miejscu podstawienia wysiada z autokaru by być widocznym dla dosiadających się Obozowiczów i ich Rodziców. Sprawdza przed wpuszczeniem do autokaru ważność dokumentu tożsamości (paszport lub tymczasowy dowód osobisty) oraz przypomina o obowiązku posiadania karty kolonijnej. Na każdym postoju odpowiada za bezpieczeństwo Obozowiczów. Po każdym postoju liczy Obozowiczów. Opiekun odpowiedzialny jest również za stan zdrowotny obozowiczów, zobowiązany do sprawdzania samopoczucia obozowiczów, atmosfery panującej podczas przejazdu, czystości utrzymywanej przez obozowiczów. Po przyjeździe do miejsca docelowego pomaga Rezydentowi w zakwaterowaniu uczestników. Sprawdzenie atmosfery panującej w pokoju, czy odpowiada Obozowiczom podział na poszczególne pokoje. W sytuacjach konwiktowych reakcja Opiekuna.
W trakcie trwania obozu: Zapoznanie się z kartami kwalifikacyjnymi uczestników wypoczynku. Prowadzenie dziennika zajęć, którego należy wraz z kartami zdać kierownikowi na zakończenie obozu. Współpraca z innymi Opiekunami. Uczestnictwo w spotkaniach organizacyjnych. Organizowanie zajęć zgodnie z rozkładem dnia. Sprawowanie opieki nad uczestnikami grupy w zakresie higieny, zdrowia, wyżywienia oraz innych czynności opiekuńczych. Zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom grupy (również podczas wyjść wieczornych i czasu wolnego). Prowadzenie innych zajęć zleconych przez kierownika wypoczynku. SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NALEŻY ZWRÓCIĆ NA: Integracja z grupą z zachowaniem autorytetu. Kontrolowanie higieny pomieszczeń i stanu technicznego. Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu placówki. Odnotowanie w dzienniku zajęć dokładnie wszystkich interwencji i działań medycznych podejmowanych wobec uczestników grupy. Zwrócenie uwagi na opinie dzieci dotyczące wyżywienia. Zapewnienie ciekawych zajęć programowych zgodnie z zasadą aktywnego wypoczynku. Czas wolny określony regulaminem przeznaczony jest na zajęcia własne, obsługę, wypoczynek na terenie placówki. Przestrzeganie zasad pracy związanych z regulaminem kąpieli. Wychowawca pracuje z ratownikiem, tak by równocześnie nadzorować niekąpiących się członków grupy. Zwrócenie uwagi na ewentualne problemy z młodzieżą w sferze alkoholu, papierosów, narkotyków. Przepływ informacji: wszystkie sytuacje pilne i niestandardowe, zgłaszamy kierownikowi obozu/rezydentowi/opiekunowi obozów lub opiekunowi kierunku. Każdy przypadek medyczny odnotować i powiadomić również rodziców obozowicza!
WARUNKI ZATRUDNIENIA: (rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
– Umowa zlecenie podczas trwania obozów w lipcu i sierpniu

OFERTA WAŻNA DO:
Zgłoszenia do końca lutego 2024