PEŁNA NAZWA FIRMY/INSTYTUCJI:
Akademia Piłkarska Reissa
ADRES:
(ul., nr, miejscowość, woj., kod poczt.)
Źródlana 19/1, 60-642 Poznań
ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
www.akademiareissa.pl
NAZWA I OPIS OFEROWANEGO STANOWISKA PRACY / PRAKTYK:
Akademia Piłkarska Reissa – Trener / Asystent (praca popołudniowa)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– zapewnienie bezpieczeństwa dzieci, – znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego, – odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii), – współpraca z pierwszym/drugim trenerem, – przygotowanie sprzętu przed zajęciami (napompowanie piłek, przygotowanie znaczników), – współpraca z rodzicami. UWAGA – obowiązki trenera i asystenta trenera w pewnych kwestiach się różnią.
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
(rodzaj umowy, długość okresu próbnego, wynagrodzenie itp.)
– 55-80zł/h netto dla trenera, 30-45zł/h netto dla asystenta – System szkoleń wewnętrznych, – Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego, – Pracę w młodym i pełnym pasji zespole, – Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej, – Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne).
OFERTA WAŻNA DO:

UWAGI:
– Praca popołudniami na niepełny etat. – Nie musisz mieć kwalifikacji trenera! Zdobądź je pracując z nami.
KONTAKT:
Adrian Dębski Tel.: +48 508 670 180 Mail: rekrutacja@sportwin.pl