Studenckie Koło Naukowe fizjoterapii zaprasza na kolejne warsztaty dla prowadzących i studentów fizjoterapii. Temat najbliższego wydarzenia to „Prawne i praktyczne aspekty dokumentacji medycznej prowadzonej przez fizjoterapeutów”. Warsztaty odbędą się 28 stycznia br., o godz. 16, w sali 025/026 w budynku dydaktycznym AWF. Obowiązują zapisy.

Podczas warsztatów dedykowanych pracownikom i studentom fizjoterapii praktycy przybliżą zagadnienie poprawnego pod względem prawnym prowadzenia dokumentacji medycznej.

Część prawną przeprowadzą radca prawny Radosław Kędziora – partner Zarządzający w Kancelarii Maria Brzoziewska Radosław Kędziora Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego spółka partnerska, prawnik wyspecjalizowany w prawie cywilnym, medycznym, handlowym i korporacyjnym, oraz Weronika Dąbrowska – absolwentka studiów prawniczych UAM Poznań, aplikantka I roku aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, z doświadczeniem w zakresie prawa medycznego, turystycznego, handlowego i korporacyjnego.

Drugą, praktyczną część spotkania przeprowadzi Bartłomiej Lubiatowski – informatyk, programista, założyciel RSQ Technologies. Organizatorzy zachęcają do zabrania własnego sprzętu multimedialnego.

Warsztaty odbędą się 28 stycznia br., o godz. 16, w sali 025/026 w budynku dydaktycznym. Potrwają do ok. godziny 18. Obowiązują zapisy na stronie: link