18.03.2023 08:45 - 15:10

18 marca br. o g. 8.45 odbędzie się konferencja poświęcona suplementom pt. WorldwidE Nutrition Conference – jednym z prelegentów będzie prof. dr hab. Robert Olek z Zakładu Lekkiej Atletyki i Przygotowania Motorycznego naszej Akademii. Podczas wydarzenia prelegenci skupią się m.in. na wpływie suplementów na skład ciała, znaczeniu kofeiny oraz efektu placebo w aspekcie psychologicznym.

Organizatorem szkolenia online jest Asker Jeukendrup, profesor na Uniwersytecie Loughborough, a wcześniej na Uniwersytecie w Birmingham, zajmujący się problematyką metabolizmu wysiłkowego. Jest współautorem książki „Sport Nutrition” oraz wielu publikacji naukowych. Pracuje również jako konsultant elitarnych drużyn sportowych. Jego pasją jest popularyzacja nauki, którą realizuje przy pomocy strony internetowej Mysportscience.

We wcześniejszych edycjach WE Nutrition Conference prezentowali się m.in. Stuart Phillips, Luc van Loon, Louise Burke, John Hawley, Andy Jones oraz Keith Baar.

Więcej informacji i zapisy: [link]