Trwają letnie obozy sportowe w Chycinie organizowane przez Zakład Wychowania Fizycznego i Sportów Całego Życia, gdzie studenci AWF doskonalą swoje umiejętności w ramach wielu atrakcyjnych przedmiotów. Uczestniczą w zajęciach m.in. z żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu oraz w biegach na orientację. Mają okazję sprawdzenia się w ciekawych formach aktywności fizycznej – m.in. biegu patrolowym z przeszkodami wokół jeziora Chycina. Obecnie w ośrodku AWF przebywają studenci kierunku Fizjoterapia i Dietetyka, a jako ostatni wybiorą się studenci z naszej filii z Gorzowa Wlkp.

Dział Marketingu i Karier towarzyszył studentom Sportu z kamerą i aparatami. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Prezentujemy też kilka zdjęć w ramach making of z tego wyjazdu.