Rozmową z drem Jackiem Tarnasem z Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportów Całego Życia naszej Akademii rozpoczynamy cykl rozmów pt. „Pracownicy AWF z pasją”. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby podzielić się swoimi zainteresowaniami. Jeżeli np. jeżdżą Państwo na każdy mecz Lecha Poznań, kolekcjonują monety, działają na rzecz innych, uprawiają sporty, angażują się w jakimś stowarzyszeniu czy klubie sportowym, a może uwielbiają gotować lub piec ciasta i z chęcią podzielą się ciekawym przepisem? – zachęcamy do zgłaszania się!

Państwa pasje możemy przedstawić w różny sposób – w formie fotogalerii z krótkimi opisami Państwa materiałów archiwalnych, wywiadu pisanego, czy rozmowy wideo.

Zachęcamy do zgłaszania się do Anny Kowalik z Działu Marketingu i Karier: akowalik@awf.poznan.pl


Pierwszą pasją i osobą, którą chcielibyśmy Państwu przedstawić jest dr Jacek Tarnas z Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportów Całego Życia naszej Akademii. Od wielu lat jest instruktorem narciarstwa na obozach zimowych studentów AWF. Jego pasja do gór w ostatnim czasie nabrała tempa – dostał się do GOPR-u i projektu Bezpieczny Kazbek. Nie wiecie czym jest Bezpieczny Kazbek, a także jak trudna jest rekrutacja do GOPR-u – zapraszamy do odsłuchania rozmowy z drem Tarnasem.

Już w sierpniu nasz rozmówca leci na staż kandydacki do Gruzji.