08.03.2024 14:00 - 17:45

Zapraszamy do rejestracji na bezpłatną konferencję „Ruch, rozwój, energia: klucz do mocy edukacji”, która odbędzie się 9 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dedykowana jest studentom, nauczycielom wychowania fizycznego, edukacji wczesnoszkolnej oraz wszystkim pasjonatom tematu edukacji! Wydarzenie rozpocznie się o g. 14.

Co w programie?

Warsztaty, wykłady, prezentacje i konsultacje z praktykami z zakresu edukacji! Prelegentkami reprezentującymi naszą Uczelnię będą dr Agnieszka Koszałka-Silska (praktyczne warsztaty outdoor education) i dr Agata Korcz (wykład nt. holistycznego wpływu obcowania z naturą).

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z szczegółami wydarzenia oraz rejestracją pod adresem: [link]

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich pawilon PCC, poziom 1 (tam, gdzie Sala Ziemi), wejście od ul. Śniadeckich.