Jako pierwsi w tym roku do Ośrodka Dydaktyczno-Socjalnego AWF w Chycinie wybrali się studenci I roku studiów drugiego stopnia kierunku Sport, specjalność Trener Przygotowania Motorycznego, którzy w ramach programu studiów, w dniach 9-15 czerwca br., pod opieką
dr. Tomasza Garsztki i dr. Krzysztofa Karpowicza zrealizowali warsztaty treningowe.

Dla większości studentów pobyt w kultowym miejscu był debiutem, ponieważ obóz letni na pierwszym stopniu studiów, z racji pandemii, realizowali w formie zdalnej. Przez te kilka dni wzięli udział w szeregu treningów kondycyjnych.

Uczestnicy zgrupowania dziękują kierownictwu ośrodka za profesjonalne przygotowanie obiektów i sprzętu sportowego wykorzystywanego podczas treningów.

Obecnie w ośrodku naszej Uczelni przebywają studenci kierunku Turystyka i Rekreacja. Po nich udadzą się studenci WF-u, Sportu, Fizjoterapii i Dietetyki, a jako ostatni wybiorą się studenci z naszej filii z Gorzowa Wlkp. W ramach uczestniczą m.in. w zajęciach z kajakarstwa, żeglarstwa, windsurfingu, czy w grach terenowych.