W drugi weekend maja osoby z niepełnosprawnościami zainaugurują nowy sezon na poznańskiej pływalni Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dwa tygodnie później w murach Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpocznie się rywalizacja osób z niepełnosprawnościami w bocci.

Nabór do IMP AZS w pływaniu właśnie się rozpoczął i potrwa do piątku, 21 kwietnia do godziny 21:00. O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do IMP AZS w bocci wystartują w przyszłym tygodniu.

Chęć udziału w zawodach może zgłosić każda pełnoletnia osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie lekarza orzecznika ZUS lub orzeczenie o zaliczeniu do jednej z grup inwalidów. Zasady uczestnictwa można znaleźć w regulaminie ogólnym IMP AZS.

Dla zakwalifikowanych uczestników, organizator pokrywa koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem zawodników spoza Poznania i okolic (zamieszkanie powyżej 20 km od centrum miasta). Dla uczestników z Poznania i okolic (zamieszkanie poniżej 20 km od centrum miasta) organizator zabezpiecza wyżywienie w postaci obiadów w dniu 13.05 i 14.05.

Więcej informacji i zgłoszenia dostępne na stronie internetowej projektu: www.imp.azs.pl, FB: www.facebook.com/IMPAZS oraz www.pasja.azs.pl/skok-do-wody/.

Powyższy tekst oraz plakat udostępnione w sieci przekazujemy do bezpłatnego wykorzystania. Mając na celu jak najszersze dotarcie do osób z niepełnosprawnościami zwracamy się z prośbą o szerzenie informacji w Państwa mediach oraz przekazanie informacji do zainteresowanych.