PLANOWANE URUCHOMIENIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH: „Organizacja i Zarządzanie Turystyką i Hotelarstwem”
Mamy jeszcze wolne miejsca! Zapisz się już teraz: Jak się zapisać?

– czas trwania studiów: 3 semestry (390h dydaktycznych)
– koszt: 1 600 zł za semestr
– tryb: weekendowy
– absolwenci otrzymują: ŚWIADECTWO STUDIÓW PODYPLOMOWYCH oraz CERTYFIKAT PILOTA WYCIECZEK TURYSTYCZNYCH

Studia przeznaczone są dla absolwentów wszystkich uczelni wyższych.

Kierunek umożliwia zdobycie umiejętności do zarządzania przedsiębiorstwami turystycznymi i hotelarskimi oraz samorządowymi jednostkami organizacyjnymi w sektorze turystyki i hotelarstwa.Daje również umiejętności w organizacji imprez i usług turystycznych ale i przygotowuje do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.Absolwent z uprawnieniami pedagogicznymi otrzymuje kompetencje zawodowe do prowadzenia przedmiotów kierunkowych z dziedziny turystyki i hotelarstwa.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę naukowo-dydaktyczną AWF, pracowników innych uczelni i praktyków ekspertów branży turystycznej i hotelarskiej.

Planowne uruchomienie studiów podyplomowych: 13 listopad 2021 r.

WIĘCEJ INFORMACJI O KIERUNKU

ZAPISZ SIĘ!