Przez 3 dni na stoisku AWF Poznań kandydaci zapoznawali się z aktualną ofertą dydaktyczną Uczelni i mieli szansę zdobyć najważniejsze informacje o naszej Akademii. Nie zabrakło pytań o interesujące ich kierunki studiów oraz o uczelnianą codzienność.

Na naszym stoisku przygotowaliśmy wiele atrakcji takich jak kącik dietetyczny, stanowisko do przeprowadzania oceny funkcjonalnej sprawności motorycznej. Chętni mogli sprawdzić swój refleks. W sobotę na naszym stoisku była także Natalia Madaj-Smolińska – złota medalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro, która od tego roku akademickiego prowadzi również zajęcia na naszej Uczelni. Absolwentka AWF odpowiedziała chętnym na wszelkie pytania.

Kolejna okazja, by poznać naszą ofertę – już za niecałe 2 tygodnie, 23 marca br. podczas Drzwi Otwartych w AWF!